© Powered by SiteSpirit

 
logo.gif
header2.jpg

Uw winkelmandje
Aantal:0
Totaal:€ 0,00

Loredona - Syrah Rosé

12101020 loredona syrah rose.jpg

Land van herkomst
Verenigde staten / California

Druivensoort
Syrah

Wijnomschrijving
Deze wijn heeft smaken van aardbeien en kersen gevolgd door verse frambozen, cranberries en granaatappel. Het fruitige karakter van deze wijn wordt uitgebalanceerd door een verrassend zuurtje, waardoor deze wijn een perfecte begeleider is van vele gerechten

Servertemperatuur
Rond de 10 graden Celsius.

Te serveren bij
Bij zachte kazen, salades, kalkoen en kipgerechten

EXTRA INFO
Indelicato is een van de eerste families in de Californische wijnindustrie. Van de eerste wijngaard in 1924 tot "American Winery of the Year" in 2007, een duidelijk bewijs van vakmanschap.

Delicato hecht veel waarde aan het juiste terroir, waardoor haar wijnen precies het goede karakter meekrijgen. De Loredona serie is hier een goed voorbeeld van. De druiven voor deze wijn komen uit de beste gebieden van Californië en dat proef je. De Riesling en Pinot Grigio belichamen de zon, wind, mist en terroir van de Monterey's San Bernabe wijngaard. Op en top Californië!

Een ander succesvol product van Delicato is Gnarly Head, waarvan wij de typisch Californische varianten hebben: Chardonnay en Zinfandel. Bijzondere , karaktervolle wijnen. Vermeldenswaardig zijn de zgn. old vines, de 35 tot 85 jaar oude wijnstokken waaraan de Old Vine Zinfandel zijn naam ontleent.


Prijs per doos (6 flessen) € 64,50
Prijs per stuk € 10,75
Land Amerika
Jaartal 2007